Bezoperacyjny lifting twarzy

Współcześnie medycyna coraz częściej poszukuje sposobów na wykorzystywanie mniej inwazyjnych metod. Dotyczy to również medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Myśląc o liftingu niekoniecznie musimy przywoływać w umyśle obraz naciągania skóry oraz wycinania jej nadmiaru, a także późniejszej kilkutygodniowej rekonwalescencji. Można zdecydować się również na bezoperacyjny lifting twarzy. Do jego zalet należy nie tylko wysoka skuteczność, ale także brak tych wszystkich cech, które w „zwyczajnym” liftingu mogą przerażać. Bezoperacyjny lifting nie wymaga bowiem ani znieczulenia ogólnego, ani hospitalizacji ani długiej rekonwalescencji.

Lifting Bezoperacyjny.
Pomaga za to poprawić owal twarzy, kształt policzków, napinać skórę – zarówno w obrębie górnej, środkowej jak i dolnej części twarzy a także wygładzić bruzdy i zmarszczki mimiczne.
Lifting bezoperacyjny odbywa się w znieczuleniu miejscowym (i to w niespełna godzinę), ewentualna rekonwalescencja trwa maksymalnie 4 dni, a jego efekty można podziwiać już po około 2 tygodniach. Na czym polega ta rewolucyjna metoda? Przy liftingu bezoperacyjnym wykorzystywane są nici z polipropylenu (wykorzystywane również w chirurgii okulistycznej oraz sercowo – naczyniowej).

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę przy pomocy niewielkich nacięć tychże nici, oraz na podniesieniu tkanek. Nici są później mocowane do specjalnej powięzi. Dzięki liftingowi bezoperacyjnemu można sobie doskonale poradzić zwłaszcza z bruzdami nosowo – wargowymi oraz zmarszczkami mimicznymi. Dużym plusem metody jest fakt, że osiągamy bardziej naturalny efekt (bez rozciągnięcia tkanek). Lifting bezoperacyjny może być z powodzeniem stosowany nie tylko u osób z widocznymi oznakami starzenia, ale także u osób młodych chcących poprawić owal twarzy, czy kontur żuchwy. Co istotne, możliwości zabiegu nie wyklucza również odbyty wcześniej „standardowy” lifting.

PODZIEL SIĘ: