Lifting ultradźwiękowy HIFU – nowość w medycynie estetycznej

Lifting ultradźwiękowy HIFU

W życiu każdej kobiety przychodzi taki moment, w którym dostrzega ona pierwsze oznaki starzenia i zaczyna nabierać chęci, by zmienić coś w swoim wyglądzie. W pierwszym momencie każda z pań zazwyczaj sięga po kosmetyki obiecujące cuda, jako że lifting chirurgiczny brzmi dla nich zbyt poważnie.

Ty także należysz do tego grona? Jeśli tak to powinnaś wiedzieć, że doskonałą alternatywą dla tradycyjnego liftingu jest lifting ultradźwiękowy HIFU, czyli bezinwazyjna metoda przywracania skórze młodego wyglądu.

Jakie efekty daje lifting ultradźwiękowy HIFU?

HIPRO to najnowsza generacja liftingu ultradźwiękowego określanego jaki HIFU, czyli zogniskowanej fali ultradźwiękowej o dużym natężeniu. Efekty zabiegu to przede wszystkim lifting i odmłodzenie skóry, poprawa owalu twarzy, a także podniesienie opadających brwi. Panie, które zdecydowały się poddać zabiegowi dostrzegły u siebie również redukcję zmarszczek na czole oraz wygładzenie zmarszczek wokół ust. Dodatkowym atutem zabiegu jest zmniejszenie bruzd nosowo-wargowych i odmłodzenie wiotczejącej skóry szyi i dekoltu. Na zabieg liftingu ultradźwiękowego HIFU często zgłaszają się także kobiety chcące poprawić napięcie zwiotczałej skóry, np. podbródka, ramion, wewnętrznej części ud czy brzucha. Dzięki zabiegowi możliwa jest także redukcja tkanki tłuszczowej. Takich efektów nie da się osiągnąć w domowym zaciszu przy wykorzystaniu jedynie drogeryjnych środków.

Na czym polega zabieg HIFU?

Dobrze jest także przybliżyć w skrócie, na czym polega zabieg liftingu ultradźwiękowego HIFU. Każdy z nas ma świadomość tego, że skóra składa się z 3 warstw: naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej. Jak się okazuje, to właśnie ostatnia warstwa ma największy wpływ na napięcie skóry i decyduje o wyglądzie rysów twarzy. Lifting ultradźwiękowy to zabieg, który działa na tkankę podskórną nieinwazyjnie. Jest on w 100% bezpieczny, komfortowy i skuteczny.

Ogromną zaletą zabiegu jest nieprzerwanie ciągłości skóry. Osoby poddające się zabiegowi nie odczuwają dyskomfortu, sam zabieg nie przynosi dla nich żadnego ryzyka, nie ma też konieczności rekonwalescencji, która jest typowa dla zabiegów chirurgicznych. Do zabiegu nie trzeba w żaden sposób się przygotowywać, trwa on około 60 minut i bezpośrednio po nim można wrócić do normalnego życia i codziennych obowiązków. Wystarczy jeden zabieg aby osiągnąć trwały efekt.

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: