Cofnij czas z zabiegiem THERMAGE

Po ukończeniu 35. roku życia drobne zmarszczki są coraz bardziej widoczne, a skóra traci jędrność. Problem ten można rozwiązać w nieinwazyjny sposób – poddając się zabiegowi Thermage.

Długotrwałe efekty zabiegu.

Zabieg jest polecany osobom w wieku od 35 do 60 lat, których skóra nie jest zniszczona słońcem. Jego dużym atutem jest to, że nie wymaga specjalnego przygotowania. Trwa od od 90 do 120 minut. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaróżowiona. Można wykonać makijaż i bez obaw kontynuować codzienne obowiązki. Efekty są długotrwałe i utrzymują się do około trzech lat. Warto wiedzieć, że ich trwałość zależy także od wieku, kondycji skóry i stylu życia pacjenta.

Zabieg Thermage polega na wykorzystaniu fal radiowych wytwarzanych w urządzeniu ThermaCool. Ogrzewają głębokie warstwy skóry kurcząc włókna kolagenowe, które z wiekiem są coraz bardziej rozciągnięte i mniej elastyczne. Zabieg jest wykonywany za pomocą urządzenia emitującego jednobiegunowe fale radiowe – Thermacool TC. Wykorzystuje się też Thermacool NXT, który podgrzewa głębokie warstwy skóry, przy jednoczesnym chłodzeniu jej powierzchni. Inne urządzenia stosowane do przeprowadzenia zabiegu wykorzystują fale o mniejszej częstotliwości, dlatego konieczne jest wykonanie serii zabiegów, aby uzyskać równie dobre efekty.

Efekt liftingu.

Thermage napina skórę zapewniając efekt liftingu. Poza tym bardzo dobrze wygładza zmarszczki oraz sprawdza się jako zabieg modelujący kontur twarzy i uwydatniający policzki. Pozwala podnieść powieki oraz odmłodzić skórę szyi i dekoltu. Warto wiedzieć, że zabieg można wykonać także w celu poprawy napięcia skóry na ramionach i brzuchu. Może być wykonany wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej. Działa skuteczniej i bezpieczniej niż botox i inne preparaty wypełniające. Można stosować go do każdego typu skóry. Wadą jest jedynie wysoka cena, która wynosi od 2500 zł, w zależności od wielkości obszaru skóry poddawanej zabiegowi.

PODZIEL SIĘ: