Jak wzmocnić, wydłużyć i zagęścić rzęsy bez wizyty w salonie?

odżywka do rzęs
Marina Vitale z Unsplash

Długie rzęsy nigdy nie wyjdą z mody. Kobiety wierzą, że zdrowe, gęste włoski to jeden z najważniejszych aspektów ich wyglądu. Długie i piękne rzęsy mają bardzo korzystny wpływ na wizerunek. Dodają pewności siebie i sprawiają, że chętniej patrzymy rozmówcy w oczy. Podtrzymując kontakt wzrokowy sprawiamy wrażenie osoby wiarygodnej i godnej zaufania. Czy istnieje sposób, aby w niedługim czasie znacznie poprawić kondycję rzęs i to bez konieczności wychodzenia z domu?

Koniec dla przedłużania rzęs w salonie?

Dotychczas jedynym remedium na krótkie włoski było kosztowne przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym. Szybko okazało się , że wyglądają one dobrze tylko przez pewien czas, wymagają wielu wyrzeczeń i uwagi, a poza tym bardzo niszczą nasze własne włoski. Utrzymanie sztucznych rzęs jest pracochłonne i wymaga czasu. Doczepiane włoski są siedliskiem bakterii i drobnoustrojów (największym zagrożeniem dla rzęs są nużeńce) mogą one powodować poważne stany alergiczne i podrażnienia, oraz zdrowotne komplikacje dla naszych oczu. Dlatego właśnie doklejane rzęsy wymagają wzmożonej higieny i… mycia.

Sztuczne rzęsy – doklejać czy nie?

Wiele kobiet, dla których rzęsy przedłużane u kosmetyczki wydają się zbyt kłopotliwe, sięga po alternatywę: zaczynają doklejać sobie sztuczne rzęsy. Są one niedrogie i dostępne niemal w każdej drogerii. Okazuje się, że one także mają swoją ciemna stronę: doklejane, sztuczne rzęsy przyczyniają się do utraty naszych własnych. Co więcej: są one używane wielokrotnie i doklejane klejem, który często ma kontrowersyjny skład. Powoduje on stany zapalne i podrażnienia, oraz przesusza nasze włoski.

Odżywka do rzęs – włoski piękne jak nigdy wcześniej

Odżywka do rzęs to produkt stosunkowo nowy na rynku kosmetycznym, który mimo krótkiej metryki i „młodego wieku” zyskał oszałamiającą popularność. Tysiące kobiet zaufało już odżywce do rzęs, twierdząc, że ta nigdy nie zniknie już z ich kosmetyczki. Po raz pierwszy pojawił się produkt, który nie tylko nie niszczy naszych włosków, lecz przeciwnie: regeneruje je, odbudowuje i wzmacnia aż od cebulki. Odżywka do rzęs przedłuża fazę wzrostu małych włosków, dzięki czemu stają się one bardzo długie, piękne i gęste niczym te po wizycie w salonie.

Tekst partnera

PODZIEL SIĘ: