Nawilżanie ciała jako klucz do młodości

Nawilżanie ciała jako klucz do młodości
Jan Romero z Unsplash

Regularne nawilżanie ciała powinno stać się codziennym zabiegiem pielęgnacyjnym dla osób chcących zadbać o dobry stan swojej skóry i przedłużyć jej młodość. Mleczko do ciała jest szczególnie potrzebne w okresie jesienno-zimowym, kiedy nagrzane powietrze w pomieszczeniach i grubsze ubrania powodują znaczne uszkodzenia płaszcza hydrolipidowego naszej skóry. Mleczko do ciała staje się wtedy naszym sprzymierzeńcem przywracającym elastyczność skóry, przywracającym jej odpowiednie pH i gładkość.

Odżywcze składniki w mleczkach do ciała

Skuteczne mleczko do ciała powinno w swoim składzie zawierać jak najwięcej naturalnych czynników, które od lat znane są jako wyjątkowo korzystnie działające na skórę. Znajdziemy wśród nich takie produkty, jak:

– olej arganowy

– masło shea

– słodkie migdały

– wosk pszczeli

– olejek różany

– mleczko pszczele

i wiele innych składników, pojawiających się w produktach marki Le Petit Marseillais, w filozofii której od samego początku znalazło się proponowanie klientom wykorzystania naturalnego bogactwa znajdującego się w naszym najbliższym otoczeniu.

Le Petit Marseillais – produkty do pielęgnacji ciała

Mleczko do ciała to jedna ze sztandarowych linii kosmetyków Le Petit Marseillais starających się zapewnić swoim klientom odrobinę luksusu i rozpieszczania na co dzień. Wśród proponowanych przez Le Petit Marseillais produktów znajdują się:

– mleczko do ciała dla bardzo suchej skóry – wykorzystujące takie składniki, jak masło shea, olejek arganowy i słodkie migdały

– mleczko do ciała dla bardzo suchej skóry – z masłem shea, mleczkiem figowym i łagodzącym olejkiem z rumianku

– mleczko nawilżające do ciała dla zniszczonej i przesuszonej skóry – z masłem shea, aloesem i woskiem pszczelim

– nawilżające mleczko do ciała – z algami i minerałami morskimi chroniącymi skórę przed utratą wody i dodatkowo ją nawilżającymi

– odżywczy balsam do bardzo suchej skóry – z algami morskimi, oligoelementami i masłem shea.

Wszystkie nasze produkty odżywiające skórę mają w składzie elementy naturalnego pochodzenia ze sprawdzonych źródeł i nieprzetworzone. Zależy nam na dostarczaniu naszym klientom produktów jak najwyższej jakości, rzeczywiście pielęgnujących skórę na co dzień, których użytkowanie już przez wyjątkowy zapach i konsystencję są przyjemnością dostarczaną w zaciszu własnej łazienki. Naturalne kosmetyki pochodzące z południa Francji i jej wyjątkowo urokliwego terenu Prowansji słynącej z lawendowych pól to od lat doceniane produkty w codziennej pielęgnacji.

Dowiedz się więcej na: http://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala/produkty-nawilzajace

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: