Zabiegi laserowe w walce ze zmarszczkami

Zabiegi laserowe w walce ze zmarszczkami

Chcesz pozbyć się zmarszczek, które szpecą twoją twarz? Chcesz wyeliminować kurze łapki tworzące się wokół oczu? A może zwyczajnie marzysz o młodszym wyglądzie skóry twarzy, która stała się zwiotczała i pozbawiona blasku? Na wszystko jest rozwiązanie – i to bez użycia skalpela. Nowoczesna medycyna estetyczna stwarza możliwość korekcji zarówno drobnych zmarszczek jak i tych widocznych bez konieczności wykonywania zabiegu chirurgicznego. Laserowe usuwanie zmarszczek to luksus, na który od niedawna może pozwolić sobie każda kobieta.

Skóra twarzy piękna i młoda od zaraz

Skóra twarzy w ciągu całego życia przechodzi szereg prób. I niestety także prób błędnych. Zwłaszcza kobieca skóra. Ciągłe nakładanie szeregu kosmetyków i zarazem codzienne ich zmywanie, kremy, toniki, serum – to wszystko wpływa na jej późniejszy stan i wygląd zewnętrzny. Niestety z wiekiem jej wygląd się pogarsza, co doskonale odzwierciedlają zmarszczki. Kremy doskonale radzą sobie zazwyczaj z pierwszymi oznakami upływającego czasu, ale mają dwie wady – po pierwsze na ich efekty trzeba czekać od jednego miesiąca do nawet kilku, a po drugie radzą sobie już z głębszymi zmarszczkami i bruzdami. Wówczas z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Zabiegi z jej zakresu pozwalają na uzyskanie szybkich efektów, w znacznie krótszym czasie. I są oczywiście niezwykle bezpieczne. Prawdziwych hitem wśród kobiet są zabiegi nastawione na usuwanie zmarszczek metodą laserową.

Poznaj przyczynę i ją zwalcz

Upływający czas to jedno, ale prawdziwy powód występowania zmarszczek kryje się głębiej – a dokładnie pod wierzchnimi warstwami naskórka. Za napięcie skóry, jej elastyczność i gęstość odpowiada ilość włókien kolagenowych. Niestety z czasem zanikają, a produkcja kolagenu znacznie spada – zadaniem zabiegów z użyciem lasera jej przywrócenie jego optymalnej ilości. Nowością na rynku jest laser Fotona, którego działanie możesz ocenić na stronie internetowej http://www.klinikiziemlewski.pl/laseroterapia-fotodepilacja. Jest niezwykle skuteczny i nieinwazyjny – jego użycie nie wyklucza z codziennych zajęć, bo nie powoduje zaczerwienienia skóry i jej złuszczania.  Leczenie laserem Fotona polega na pochłanianiu jego energii przez hemoglobinę, dzięki czemu stymulacja kolagenu zostanie wzmożona, a tym samym dochodzi do jej głębokiej regeneracji. Dodatkowo stymulowana jest produkcja fibroblastów i dochodzi do odnowy naczynek. W efekcie skóra zyskuje gładkość i odzyskuje promienny wygląd, a pory zostają zamknięte.

Oddaj się w ręce specjalistów

Metoda korekcji zmarszczek przy użyciu lasera, to nie tylko gwarancja jakości, ale i bezpieczeństwa. Zaawansowana technologia sprawdzi się doskonale zarówno podczas usuwania drobnych zmarszczek, jak i tych, z którymi nie poradziły sobie inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Klinika Medycyny Estetycznej Ziemlewski w swojej ofercie ma szereg zabiegów, które spełnią wszystkie oczekiwania kobiet, bo docierają do niemal każdego centymetra skóry. Chcesz wygładzić zmarszczki wokół oczu, podnieść kontur twarzy i go wymodelować, a może zredukować bruzdy nosowe? Nic prostszego, bo wiązki laserowe dotrą wszędzie tam, gdzie pojawia się problem z produkcją kolagenu i szybko go rozwiążą.Więcej informacji o zabiegach z użyciem lasera na http://www.klinikiziemlewski.pl.

Artykuł sponsorowany

PODZIEL SIĘ: